nr 1614 4190
Byrå
sengustaviansk stil, två lådor, mahogny. Bredd: 73 cm, djup: 48 cm, höjd: 48 cm
Kondition: delvis slitage, skador
| Utrop: |
700 kr |
| Såld: |
500 kr |
måndag 22 april 2024 kl 20:32:53
| Tid |
Kund |
Bud |
22/4 20:27:53